Alp Coker Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alp Coker Fan Sitesi

3 posters

Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!..

oNuR
    oNuR
    Administrator

Erkek Mesaj Sayısı : 1584
    Nereden : iSTaNßuL
    Meslek : öGReNCi
    <br><FONT color=red><B>Uyarı< :
    I LoVe You HaNDe^M !!

<b>Ruh Hali : Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. Huysuz10
    <br><FONT color=orange><B>Başarı :
    Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. Right_bar_bleue

<FONT color=blue><B>Güçlülük</FONT& :
    Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. Right_bar_bleue

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :

<b>Tuttuğu Takım : Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. Empty Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!..

Mesaj tarafından oNuR Paz Eyl. 28 2008, 13:33

Son günlerin gündemdeki kızı “Avşar Kızı”nın da dikkatini çekmeyi bildi!.. Hülya Avşar, son günlerin gözde güzeli için neden “bu kızı istiyorum” dedi?
    “Çılgın Dersane Kampta” filmindeki sempatik halleriyle herkesin dikkatini çeken güzel oyuncu Ceyda Ateş, Hülya Avşar’ın da dikkatini çekmeyi başardı…

Avşar kızı patronu olduğu “Hülya” dergisinin kapağı için Ceyda Ateş’i özellikle istemiş!.. Önümüzdeki ay Hülya dergisinin kapak kızı olacak Ceyda Ateş, kendisini Hülya Avşar’ın istediğinden habersiz çekimleri gerçekleştirmiş…

burchuk
    burchuk
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 23
    Nereden : İstanbul
    Dikkat: Ceyda Ateş Fan Sitesi !!

Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. Right_bar_bleue

Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. Right_bar_bleue

Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. Empty Geri: Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!..

Mesaj tarafından burchuk Ptsi Ekim 06 2008, 19:05

hülya avşar ceyda ateşi kıskanmıştır kesin Very Happy
    mastercnone
    mastercnone
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 6
    Nereden : ankara
    Dikkat: Ceyda Ateş Fan Sitesi !!

Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!.. Empty Geri: Hülya Avşar... "BU KIZI İSTİYORUM"!..

Mesaj tarafından mastercnone Çarş. Ekim 29 2008, 23:55

">"">>>> """" >

Forum Saati Ptsi Mayıs 06 2024, 16:28