Alp Coker Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alp Coker Fan Sitesi

CEM YILMAZ'IN FİLMİNE HİÇ İHTİYACIM YOK

oNuR
    oNuR
    Administrator

Erkek Mesaj Sayısı : 1584
    Nereden : iSTaNßuL
    Meslek : öGReNCi
    <br><FONT color=red><B>Uyarı< :
    I LoVe You HaNDe^M !!

<b>Ruh Hali : CEM YILMAZ'IN FİLMİNE HİÇ İHTİYACIM YOK Huysuz10
    <br><FONT color=orange><B>Başarı :
    CEM YILMAZ'IN FİLMİNE HİÇ İHTİYACIM YOK Left_bar_bleue100 / 100100 / 100CEM YILMAZ'IN FİLMİNE HİÇ İHTİYACIM YOK Right_bar_bleue

<FONT color=blue><B>Güçlülük</FONT& :
    CEM YILMAZ'IN FİLMİNE HİÇ İHTİYACIM YOK Left_bar_bleue100 / 100100 / 100CEM YILMAZ'IN FİLMİNE HİÇ İHTİYACIM YOK Right_bar_bleue

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :

<b>Tuttuğu Takım : CEM YILMAZ'IN FİLMİNE HİÇ İHTİYACIM YOK 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

CEM YILMAZ'IN FİLMİNE HİÇ İHTİYACIM YOK Empty CEM YILMAZ'IN FİLMİNE HİÇ İHTİYACIM YOK

Mesaj tarafından oNuR C.tesi Eyl. 27 2008, 00:20

* A.R.O.G'da oynayacağınız yönünde haberler çıkmıştı. İşin aslı nedir?
    Film için görüşmeye gittim ama orada Cem Yılmaz yoktu. Oradaki insanlarla görüştüm. Ama iki gün sonra gazetelerde 'Ceyda Ateş A.R.OG.'da oynayacak' tarzda yazılar çıktı. Yapım şirketinden telefon edip bana "Siz mi söylediniz?" diye sordular. Benim öyle bir huyum yoktur. Bu haberlerin nasıl çıktığını bilmiyorum. Oradaki insanlara "Benim ismimi kullanmayın" dedim. Cem Yılmaz'ın filmine ihtiyacım yok. Çünkü bu zamana kadar iyi projelerde yer aldım.

* Peki A.R.O.G'da oynamak istemez miydiniz?
    Evet, değişik bir proje... Tabii ki Cem Yılmaz'la çalışmak isterdim. Ama dediğim gibi olay o kadar karıştı ki artık olsa bile ben sıcak davranamazdım ve oynayamazdım. Çünkü soğudum. Benim böyle bir yapım var. Bir işten soğuduğum zaman tekrar ısınamıyorum.

Forum Saati Paz Mayıs 19 2024, 12:55